Welcome, Ziyaretçi

Gönderen Konu: toprak alti metali gormek mumkun manyetik sonar manyetik kamera  (Okunma sayısı 4162 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cetin2013cetin

• Er
  • Teşekkür: 1
Arkadaslar burada yeniyim . Sizin paylastiginiz konulari cogunu takip ediyorum . Benim de bir katkim  dokunsun istedim. Ve yaptigim calismayi sizle paylasmak istiyotum .
Suan proje asamasinda ve bir cok testi devam etmekte olan projemde fikir alisveri yaparak hem size hem benim icin daha yararli olacagini dusunuyorum.   

Yaptigim calismamin amaci yer altindaki metal nesneyi ( makas)  algilamak yetmedigini dusunerek topragi kazmadan gozlerimzle gormeyi dusunun tamamen gercek .
Kamera ama tamamen manyetik . Bunun benzer ornekleri var . 

cetin2013cetin

• Er
  • Teşekkür: 1
Ynt: toprak alti metali gormek mumkun manyetik sonar manyetik kamera
« Yanıtla #1 : 10 Şubat 2013, 00:49:12 »
 Bu konuda ulastigim sonuclari sizlerle paylasacagim . Devreleri ve mantigi.  Firsat buldukca calismalarima devam etmekteyim .  İki metre de bilgisayar kontrollu dedektoru bitirdim.   Bu  beni biraz zorlayacak ama . Olsun .

onur600

• Çavuş
  • **
  • Teşekkür: 12
« Yanıtla #2 : 25 Nisan 2013, 11:05:35 »
merhaba;
paylaşımlarınızı merakla bekliyoruz...

MuhammeT

• Yüzbaşı
  • Teşekkür: 49
« Yanıtla #3 : 02 Mayıs 2013, 21:01:19 »
ÜSTAT İNŞ BİZDE DUYDUK BUNA BENZER BİR MAKINENIN FRANSADAN GELDİАİNİ VE DENEDİKLERİ SÖYLEYEN LER VAR CİSMİN ŞEKLİNİ VS MANYETİK ETEK ALTINDA GÖSTERİYORMUŞŞ..

ALLAH YOLUNUZU AÇIK ETSİN İNŞ BAŞARIRISINIZ..

YILMAZ

• Çavuş
  • **
  • Teşekkür: 8
« Yanıtla #4 : 11 Kasım 2013, 13:14:03 »
selam
bu benimki bir fikir
dedektoru metali ararken saga sola saliyoruz metalin boyutlarini bulmak icin metali sagdan algiladiginda pc ortaminda bir program seyesinde isaret koysa .
ve soldan da ayni sekilde ve birde ileri geri tam olrak dogru bir tahmin olmaz ama buyuklugu hakkinda bir fikir verebilir birde bunu 3d ortaminda oldumu taslak olarak gozukur

iyi calismalar
yilmaz

oğuzlu

• Er
  • Teşekkür: 0
  • İyi ki Lugatek Üyesiyim :)
eeeee nerde bunun devamı