Welcome, Ziyaretçi

Gönderen Konu: go kart  (Okunma sayısı 2903 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

koyuntepeli22

• Çavuş
  • **
  • Teşekkür: 6
  • SADECE BÝR ÝMTÝHAN
go kart
« : 31 Ocak 2014, 14:19:00 »
değerli ustalarım aramızda go kart yapan usta var ise elinde proje v.s olan var ise paylaşabilirmi ben yapmak istiyorum elimde tüm mazemeler mevcut diebilirim kaynak makinası v.s uzun demirler v.s tekerlek hepsi var diebilirim motor olarak destere motoru veyahut sırt pompası ilaç atılandan ufak bir motor düşünüyorum   sizlerinde fikirlerini almak isterim internette projeler buldum fakat güvenemedim  yardımlarınızı bekliyorum saygılar  [alala?]
- Ä°nsan imkansızı başarabilir sözü yetersizdir çünkü insan imkansızın da ötesine ulaşabilir.

Uykusuz

• Administrator
  • Yarbay
  • Teşekkür: 207
  • while(heart_rate>0){work();}
Ynt: go kart
« Yanıtla #1 : 31 Ocak 2014, 16:35:45 »
Konuyu dağıtmak gibi olmasın ama geçenlerde arkadaşlarla yarışırken yandan darbe aldım koltuğun kenarındaki çıkıntı sağ alt kaburgamı kırdı. Bir süre gülemedim öksüremedim  ;D Bu sebeple son derece dikkatli bir tasarım yapmak gerektiği kanaatindeyim.
Projelerimiz için tıklayın Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olun veya Giriş Yapın
Sipariş ve Bilgi için satis@lugatek.com ile irtibata geçiniz.
Lütfen teknik sorularınızı forumda sorunuz özel mesaj göndermeyiniz

koyuntepeli22

• Çavuş
  • **
  • SADECE BÝR ÝMTÝHAN
« Yanıtla #2 : 17 Şubat 2014, 14:23:14 »
arkadaşlar allah nasip ederse bu hafta sonu başlıyorum yapmaya proje diyemiyorum elde proje yok :) kafama göre yapmaya çalışacağım  evdeki eski motorsiklet ve bsikletlerdende faydalanmayı düşünüyorum şase ve bağzı bağlantılarda   bi ustamız çıkıp haftasonuna kadar bi proje koysa şuraya süper olur yaw :)
saygılar
- Ä°nsan imkansızı başarabilir sözü yetersizdir çünkü insan imkansızın da ötesine ulaşabilir.

namusait

• Global Moderator
  • Yüzbaşı
  • Teşekkür: 43
« Yanıtla #3 : 17 Şubat 2014, 18:52:27 »
Zaman varsa her türlü yapılır :) Çok eğlenceli olsa gerek. Şimdiden başarılar.
Bilmemek Değil Öğrenmemek Ayıp

koyuntepeli22

• Çavuş
  • **
  • SADECE BÝR ÝMTÝHAN
« Yanıtla #4 : 18 Şubat 2014, 09:24:22 »
teşekürler ustam ben kendi kafama göre yapçam o yüzden hemen yapmak istemedim bi proje  v.s olsaydı elimde daha göz alıcı bir sonuç çıkardı keşke olsaydı bişeyler kendi hayal gücüme pek inanamıyorum yapmasına yapçamda güzel olmacak die korkuyom :)