Welcome, Ziyaretçi

Gönderen Konu: Altium  (Okunma sayısı 2413 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sheldon

• Onbaşı
  • *
  • Teşekkür: 1
Altium
« : 14 Aralık 2012, 22:38:34 »
Merhaba arkadaslar acaba aranızda altium kullanan varmı ? kurulu bilgisayarın internet bağlantısı olmaması gerekıyor die bi söylenti var orjınal surum yuklu değilse nedir acaba bu konu ?

Uykusuz

• Administrator
  • Yarbay
  • Teşekkür: 207
  • while(heart_rate>0){work();}
Ynt: Altium
« Yanıtla #1 : 14 Aralık 2012, 22:49:08 »
Merhaba

Ben yaklaşık 8 yıldır sürekli kullanıyorum. Şimdiye kadar başıma bir iş gelmedi. IP den yer tespiti yapılıp baskın yapıyorlar. Fakat tekil şahıslarla uğraşmıyorlar. Genelde yoğun kullanımların olduğu fabrikalara baskın yapıyorlar. Eski çalıştığım firmada baskın yemiştik yanlış hatırlamıyorsam 40 bin tl civarında ceza almıştık.

Şimdi çalıştığım firmada bilgisayarlar internete bağlı olmamasına rağmen eskiden bir baskın yemiş. Altium firması iş ilanlarımızdan altium kullanmayı bilen eleman aradığımızı görmüş. Kendilerinden hiç bir lisanlı ürün almamış olduğumuzdan baskını yemişiz.  :) İşte bu kadar dikkatli çalışıyorlar...
Projelerimiz için tıklayın Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olun veya Giriş Yapın
Sipariş ve Bilgi için satis@lugatek.com ile irtibata geçiniz.
Lütfen teknik sorularınızı forumda sorunuz özel mesaj göndermeyiniz

Sheldon

• Onbaşı
  • *
  • Teşekkür: 1
« Yanıtla #2 : 14 Aralık 2012, 23:00:25 »
teşekkür ederim uykusuz hocam bende uzun süredir kullanıyordum içime bi kurt düşürdüler ve kaldırdım acaba demo version yada free trail gibi akademik veya öğrenci versionu gibi sundukları bi secenek varmı ?

Uykusuz

• Administrator
  • Yarbay
  • Teşekkür: 207
  • while(heart_rate>0){work();}
« Yanıtla #3 : 14 Aralık 2012, 23:15:19 »
Free olan versiyonunda sadece çizilmiş PCB'yi görüntüleyebiliyorsunuz, çıktı alabiliyorsunuz. Fakat herhangi bir editleme dahi yapamıyorsunuz maalesef [yazarim_cizerim]
Projelerimiz için tıklayın Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olun veya Giriş Yapın
Sipariş ve Bilgi için satis@lugatek.com ile irtibata geçiniz.
Lütfen teknik sorularınızı forumda sorunuz özel mesaj göndermeyiniz