Forum Hakkında > Forum Hakkında

(1/1)

oruçbey:
 Arkadaşlar, avatarım gitmiş. Kendi resimlerimden yükleyemiyorum, yardım edermisiniz?

Uykusuz:
Merhaba

Server tarafında bir problem oluşmuş. Ne yüklenen avatarlar ne de dosya ekleri sağlam... Hepsi maalesef bozulmuş durumda. Nedenini bilmiyoruz. Biz sürekli database yedekleri alıyorduk. Hiç dosya yedeği almadık. Hosting firmasıyla görüştüm, daha önce alınmış doya bazında yedek bakıyorlar. Bulduklarında dosyalar yüklenecek.

Saygılar.

Uykusuz:
Merhaba

Arkadaşlar bozulan yaklaşık olarak 600 dosyadan 500 küsürü alınan yedekler sayesinde kurtarıldı. 100 küsürü ise maalesef kurtarılamadı. Bu sebeple bazı mesajların eklerine ulaşamayabilirsiniz. Böyle bir mesaj ile karşılaştığınızda bizimle irtibata geçerseniz eğer elimizde ilgili dosya varsa tekrar yükleriz. Yedek yüklemesinden sonra avatar resmi gelmeyen arkadaşlar da artık avatarlarını geri yükleyebilirler.

Gerçekleşen problemden dolayı herkesten özür dileriz. Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

pro-TR:
uykusuz hocam özürlük bişey yok, herkes net kullanıyor, az-çok net ortamında bu tip sorunların yaşandığını biliyor, o sebeple olur böyle vakalar, avatarımız yoksa yükleriz, dert etmeyin...

Navigasyon

[0] Mesajlar

Tam sürüme git