Welcome, Ziyaretçi

Gönderen Konu: Çin Malı Android 4 Tablet ile Turcell 3G Vinn (Huawei E173)  (Okunma sayısı 11269 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalelibilişim

• Er
  • Teşekkür: 0
Ynt: Çin Malı Android 4 Tablet ile Turcell 3G Vinn (Huawei E173)
« Yanıtla #30 : 28 Nisan 2014, 15:24:41 »
Bunu yapınca modemin cd-rom bölümündeki türkcell yazılımı değişti. Tekrar türkcell yazılımını cd-rom bölümüne 
 nasıl atabilirim. Selamlar.

gogıl-haci

• Er
  • Teşekkür: 2
« Yanıtla #31 : 28 Nisan 2014, 19:40:34 »
selam moeminizin sim kart pin kodunu iptal edin sonra kablosuz bağlantıyı devre dişı bırakın sonra modeminizi usb bölümüne takın dahasonra biraz bekledikten sonra sağ alt köşeye gelen türkcel seçeneği mavi renge döndüğünde kulanıma hazır demektir saygılar

mehmeth

• Er
« Yanıtla #32 : 28 Nisan 2014, 23:52:09 »
arkadaşlar,  Vinn (Huawei E173) modemin autoplay özelliğini nasıl iptal ederim. tablete taktığımda otomatik programı yüklemeye çalışıyor...

smit

• Administrator
  • Çavuş
  • Teşekkür: 32
    • Serbest Ucus Teknolojileri
« Yanıtla #33 : 29 Nisan 2014, 07:58:41 »
Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olun veya Giriş Yapın
Bunu yapınca modemin cd-rom bölümündeki türkcell yazılımı değişti. Tekrar türkcell yazılımını cd-rom bölümüne 
Bir sorun olduğunda türkcell programı üzerinden modemine eski yazılımını yükleyebiliyorsun diye hatırlıyorum.

arkadaşlar,  Vinn (Huawei E173) modemin autoplay özelliğini nasıl iptal ederim. tablete taktığımda otomatik programı yüklemeye çalışıyor...
Büyük ihtimalle program yüklemiyordur. Flash belleği arıyordur. Android işletim sistemine takılan herhangi bir cihazın içinden program yüklemek diye bir özelliğin olmadığını biliyorum. eğer flash belleğide bulmasın istersen AT komutları ile özelliği kapatabiliyorsun. Şimdi hatırlayamadım nasıl yapıldığını.

kalelibilişim

• Er
« Yanıtla #34 : 29 Nisan 2014, 15:43:57 »
Bir sorun olduğunda türkcell programı üzerinden modemine eski yazılımını yükleyebiliyorsun diye hatırlıyorum.
Malesef ilgili program üzerinden pc de kurulu olan türkcell yazılımı güncelleniyor.
Modemdeki cd-rom bölümünde değişiklik olmuyor. diye hatırlıyorum.
şu anda modem bende değil deneyelim bakalım. Teşekkürler. Şurada anlatım var.
« Son Düzenleme: 29 Nisan 2014, 16:08:02 Gönderen: kalelibiliþim »