Welcome, Ziyaretçi

Gönderen Konu: MİNİPULSE-3 YAPAN VARMI  (Okunma sayısı 4004 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pyramid

• Onbaşı
  • *
  • Teşekkür: 0
MİNİPULSE-3 YAPAN VARMI
« : 05 Mart 2012, 21:29:05 »
s.aleyküm arkadaşlar mınıpulse-3 pı sistem dedektör. bu devreyi yapan varmı? varsa sonuçları nasıl bilgi verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.herkese iyi çalışmalar.resim eklemeye çalıştım ama olmadı. [alala?]

Uykusuz

• Administrator
  • Yarbay
  • Teşekkür: 207
  • while(heart_rate>0){work();}
Ynt: MİNİPULSE-3 YAPAN VARMI
« Yanıtla #1 : 05 Mart 2012, 23:14:20 »
a. selam pyramid

Daha önceden kullanmadım, şemasını eklerseniz üzerinde belki biraz fikir yürütebilirim  ;)
Projelerimiz için tıklayın Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olun veya Giriş Yapın
Sipariş ve Bilgi için satis@lugatek.com ile irtibata geçiniz.
Lütfen teknik sorularınızı forumda sorunuz özel mesaj göndermeyiniz

elektron_58

• Teğmen
  • Teşekkür: 10
« Yanıtla #2 : 06 Mart 2012, 01:42:46 »
Delta ve sniffer bunların hepsini ezer geçer..illa ekranlı olsun diyorsanız pim2 gibi güzel bir proje varken bunlarla uğraşmaya değmez.şahsen şu an dedektör yapmayı düşünseydim pim2 den başkası olmazdı..

pyramid

• Onbaşı
  • *
« Yanıtla #3 : 07 Mart 2012, 01:04:48 »
ahmet usta bunlr şemalar diğer dosyalarıda mevcut eğer kayd dğer bi devre ise hepsini paylaşırım siz bakın ok derseniz hep beraber biraz daha geliştirebilirsiniz belki. en azından size fikir verir düşünceindeyim.pım-2 yi bende yaptım gerçekten güzel çalışıyor ama daha iyilerini yapmamak için bi sebepte göremiyorum.mesela  karadğ ustnında yaptığı dp-3 gibi 128x64 le güzel görünüm elde etmiş.bu işte sanırım biraz görsellikte olması gerekiyor diye düşünüyorum.nacizane otomasyoncu fikrim :)

pyramid

• Onbaşı
  • *
« Yanıtla #4 : 07 Mart 2012, 01:49:41 »
pardon usta bu da malzeme listesi

Uykusuz

• Administrator
  • Yarbay
  • Teşekkür: 207
  • while(heart_rate>0){work();}
« Yanıtla #5 : 07 Mart 2012, 23:21:38 »
Merhaba

Şema elektron_58 hocamın da dediği gibi delta pulse şemasından hiç de üstün durmuyor. Bununla uğraşacağınıza delta pulse serilerinden birini ya da PIM-2'yi yapmanızı tavsiye ederim  ;)
Projelerimiz için tıklayın Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olun veya Giriş Yapın
Sipariş ve Bilgi için satis@lugatek.com ile irtibata geçiniz.
Lütfen teknik sorularınızı forumda sorunuz özel mesaj göndermeyiniz