Welcome, Ziyaretçi

Gönderen Konu: Usb den çalışan lc metre başlık yapımında işinize yarayacak  (Okunma sayısı 3068 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ALBATROS

• Onbaşı
  • *
  • Teşekkür: 5
Pic18f2550 ile hazırlanmış LCmetre devresi hid aygıt özelliği ile usb portunuz üzerinden pc arayüz programı ile C veya L değerlerini bilgisayarınızdan gözlemlemenizi sağlıyor. Devre maalesef delikli pertinaks üzerine kurulmuş ama devre şeması, bilgiler ve hex kodu ile pc program exe dosyası mevcut.
« Son Düzenleme: 02 Eylül 2011, 03:03:58 Gönderen: ALBATROS »
Hırsı bırak, kendini boş yere harcama! Şu toprak altında çırak da bir, usta da...! Hz Mevlana

Uykusuz

• Administrator
  • Yarbay
  • Teşekkür: 207
  • while(heart_rate>0){work();}
Paylaşım için teşekkürler, muhteşem bir proje. Daha yeni bir LC metre yaptım. Yapmasaydım kesin bunu yapardım. Ama yine de ilk fırsatta bunu da yapacağım  ;)
Projelerimiz için tıklayın Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olun veya Giriş Yapın
Sipariş ve Bilgi için satis@lugatek.com ile irtibata geçiniz.
Lütfen teknik sorularınızı forumda sorunuz özel mesaj göndermeyiniz

serkan.mg

• Teğmen
  • Teşekkür: 7
Merhaba
Arkadaşlar bende bi tane lcr metre yapmak istiyorum lcd ekranlı önerebileceğiniz bi devre varmı.?

MuhammeT

• Yüzbaşı
  • Teşekkür: 49
bobın ve elektronıkle ugrasan herkezin kesin bi lcr metre olması lazım yoksa durumlar vasat oluyor bazen en iyi başarıyı ekipman getiriyor bu bir gerçek .

paylaşım için tşk..

dream

• Teğmen
  • Teşekkür: 27
Ynt: Usb den çalışan lc metre başlık yapımında işinize yarayacak
« Yanıtla #4 : 24 Ağustos 2014, 23:12:07 »
Güzel proje imiş paylaşım için teşekkürler. Bu projeyi yapan arkadaşımızda çizim dosyası varmıdır acaba?
« Son Düzenleme: 24 Ağustos 2014, 23:30:17 Gönderen: dream »
Hayaller Mercedes Gerçekler Tofaş. :D

cooldishes

• Er
  • Teşekkür: 0
Saoalsiniz