Welcome, Ziyaretçi

Gönderen Konu: PIM-3 Dijital Pulse İndüksiyon Metal Dedektörü (TASARIM AŞAMASINDA)  (Okunma sayısı 134983 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MuhammeT

• Yüzbaşı
  • Teşekkür: 49
USTAM BİRDE PIM3 DE BİR MENÜ OLARAK FREKASNMETRE EKLENEBİLİRMİ BU MÜMKÜNMÜ.

YANSITMIŞ OLDUАU BU FREKANSMETREYİ COİL ÇIKIŞINDAN AKTARMA OLASILIАI VARMI?

m-USTA-fa

• Yüzbaşı
  • Teşekkür: 50
  • M-USTA-FA
Uykusuz ustam
navigasyon cihazlarındaki gibi
konuşan dedektör eklentisinide ekliyelim
devreye ISD serisinden ses entegresi ekleyip
verelim çoşkuyu .... [yazarim_cizerim]

Denizde dalga bitmez yüzmek istiyorsan sörf yapmayı öğrenmelisin.

haylaz036

• Çavuş
  • **
  • Teşekkür: 0
uykusuz ustam yapılacak olan proje böyle düşünüyorum ayrım çok iyi olmalı makina stabil calışmalı durduk yere ötmemeli
kuulanımı çok basit olmalı derin aramalarda  tık tık tık ne olduğunu söylemeli diye düşünüyorum

MuhammeT

• Yüzbaşı
HAYLAZ USTA SENIN DEDİАİNİ ŞU ANDA EN İYİ MAKİNELER DAHİ YAPAMIYOR PİM-3 DEN ÇOK BÜYÜK BEKLENTİNİZ OLMASIN PİM-3 SINIFININ EN İYİSİ OLCAK İNŞ.

elektron_58

• Teğmen
  • Teşekkür: 10
Robot olsun,gitsin bulsun.kazıp çıkarıp getirsin:))..şaka biyana asıl görevini doğru yapsın yeter.yani derin ve stabil olsun.kullanuımıda kolay olursa tadından yenmez olur.gerisi fasa fiso.

pro-TR

• Yüzbaşı
  • Teşekkür: 26
hayırlı uğurlu olsun ustam yeni cihazınız
Biz Aşkı erostan merostan öğrenmedik.!
Biz Aşkı Mekke'li bir yetimden öğrendik..

haylaz036

• Çavuş
  • **
uykusuz ustam makinanın ismi  PİM-3 olmasın farklı bir isim verilirse sevinirim :)  :azn:

Uykusuz

• Administrator
  • Yarbay
  • Teşekkür: 207
  • while(heart_rate>0){work();}
Merhaba arkadaşlar.

Hepinizin önerisini mantık çerçevesinde değerlendirip, kendimden de birşeyler katarak (sürpriz) PIM-3'ün PCB'sini tamamladım.  Prototip PCB'yi yurtdışına yaptırmayı planlıyorum. O gelinceye kadar menüyü falan yazarız. Acelemiz yok.

İsim konusunda PIM-1, PIM-2 diye gittik. Şu an tasarlanan PIM-3 de PIM-2 temelli olduğundan PIM serisi olarak devam etsin dedik. İsmi ancak temel mantık değiştiği zaman değiştirmek gerekli diye düşünüyorum.

Örneğin şu an tasarım aşamasında olan ve PIM-3 den sonra çıkacak olan NOYAN, tamamen farklı bir tekniğe, alt yapıya sahip.

Projelerimiz için tıklayın Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olun veya Giriş Yapın
Sipariş ve Bilgi için satis@lugatek.com ile irtibata geçiniz.
Lütfen teknik sorularınızı forumda sorunuz özel mesaj göndermeyiniz

pro-TR

• Yüzbaşı
  • Teşekkür: 26
uykusuz ustam PCB yi neden yurtdışında bastırıyorsunuz? maliyeti düşürmek için mi? eğer uzakdoğuda bastıracaksanız yanlış anlamadıysam çok kaliteli olmadığını okumuştum,gerçi sizin tercihiniz, birde PCB nin adet/maliyeti ne kadar bilgi verebilirmisiniz?
Biz Aşkı erostan merostan öğrenmedik.!
Biz Aşkı Mekke'li bir yetimden öğrendik..

Uykusuz

• Administrator
  • Yarbay
Türkiye'de prototip amaçlı, çift taraflı, delik içi kaplamalı, yeşil kaplı profesyonel bir PCB'yi toolling ücreti nedeniyle çok yüksek fiyatlara yapıyorlar. Fakat çinde 5 adet, 5x5cm çift yüzlü yeşil kaplı delik içi kaplamalı fabrikasyon PCB fiyatı sadece 10 dolar civarı bir para. Üstelik ücretsiz kargo. Aynı özelliklerde 5 adet 10cmx10cm PCB ise 20 dolar civarı.

Projelerimiz için tıklayın Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olun veya Giriş Yapın

MuhammeT

• Yüzbaşı
HAYIRLISI USTA BENCE YURT DIŞI İŞİ BİRAZ TEDARİKDE ZORLAR SİZİ .

Servis

• Er
Hayırlı olsun uykusuz ustam...

MuhammeT

• Yüzbaşı
UYKUSUZ USTAM KONU BİRAZ İLGİSİZ KALDI BİRAZ SİTEYİ CANLANDIRALIM EN SON ÇALIŞMALARINIZ NELERDİR USTA YENİ BİR YAZILIM  VS. NELER GELİŞTİRDİNİZ?

KONUYU TAKİP EDİYOZ YANINIZDAYIZ USTA..

Uykusuz

• Administrator
  • Yarbay
Teşekkürler arkadaşlar. Siteye her zaman yazamıyorum kusura bakmayın. PCB ve şematik nihai şeklini aldı. Prototip PCB önümüzdeki hafta elime geçiyor. Ben de bir yandan yazılım işlerine yoğunlaşıyorum. Yakında sürprizi de açıklayacağım az kaldı.

Ekte PCB'nin son halinin görüntüsünü gönderiyorum. Umarım beğenirsiniz.

MuhammeT

• Yüzbaşı
çok süper olmuş usta bu devreyi istersek çok daha küçük de yapabiliriz kutusunu .

elinize sağlık süper.

kafa takılan smd olduğundan malzemelr üzerinde montajlımı gelcek demonde olarak temin edecez??