Welcome, Ziyaretçi

Gönderen Konu: Proteus 8.0 tam sürüm  (Okunma sayısı 7988 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dream

• Teğmen
  • Teşekkür: 26
Ynt: Proteus 8.0 tam sürüm
« Yanıtla #15 : 09 Ekim 2014, 16:02:07 »
sayın yanuma aktivasyon işlemini başarı ile gerçekleştirmişsiniz. Bunu konuya eklediğiniz ilk resimdeki sol alt köşede kırmızı ile yazan yerden anlayabilirsiniz.
Sizin proteusta bir sıkıntı yok. Sadece ilk kullanım ait bazı sorular soruyor. Anlayacağınız projeleri nereye kayıt edeyim falan filan gibi türden sorular.
Akşam bende burada verilen likleri kullanarak proteus 8 'i kurdum  ben de aynı pencereler çıkmıştı.

Hayırlı olsun [yazarim_cizerim]
« Son Düzenleme: 09 Ekim 2014, 16:32:42 Gönderen: dream »
Hayaller Mercedes Gerçekler Tofaş. :D

yanuma

• Er
  • Teşekkür: 0
« Yanıtla #16 : 09 Ekim 2014, 23:28:06 »
video buldum halletim fakat şimdiki sorunum kütüphane nasıl  bulabilirim örneğin  AT89C2051 ATMEL  serisi bilhassa
« Son Düzenleme: 09 Ekim 2014, 23:57:34 Gönderen: yanuma »

Tesla^Pulse^Coil

• Teknik Destek
  • Yüzbaşı
  • Teşekkür: 117
« Yanıtla #17 : 10 Ekim 2014, 01:34:41 »
isis programını açtığınızda sol tarafta  ( P ) ( L ) harflerini göreceksiniz P ye tıkladığınızda karşınıza Pick Device paneli açılacak
üsteki kelime arama kısmına ürün hakkında kelime yazmaya başladığınızda eleman listesi gözükmeye başlayacaktır yada alttaki
 listeden kategorilerden  olan elemanları ayrıca görebilirsiniz eleman ismine çift tıkladığınızda listenize eklenecektir ( OK ) butonu
basarsanız ürün paneli kapanır İngilizce ile sıkıntınız var ise programı daha çabuk  alışmak  için eski 7.7 yamalı türkçe sürümünü
kurup kullanmanızı tavsiye ederim alışmanız için sonuçta yapmak istediklerini ondada yapabilirsiniz eleman oluşturmayı mutlaka
öğrenin her aradığınızı bulamayabilirsiniz
-----------------------------------------
acemice çekilmiş olsa da bu video size yardımcı olacaktır
biraz araştırmayla daha fazlasını bulabilirsiniz

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olun veya Giriş Yapın
« Son Düzenleme: 10 Ekim 2014, 01:37:06 Gönderen: Tesla^Pulse^Coil »
Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olun veya Giriş Yapın
---------------------------------------------------------------------

hayırsız

• Er
  • Teşekkür: 0
« Yanıtla #18 : 09 Mart 2015, 15:03:11 »
bu yüklediğiniz resim geliyor, ama ikonlar açmıyor, shematic capture isis te ve areste de pcb laoyut yazısı ikon ile üzerine gelince çıkıyor tıklatıyorum açılmıyor.